Polecane miejsca

Muzeum Nikifora

Znajduje się na Deptaku w zabytkowej willi „Romanówka”. Tutaj można obejrzeć bogate zbiory twórczości największego polskiego prymitywisty Epifaniusza Drowniaka, zdjęcia z filmu „Mój Nikifor” oraz okazjonalne wystawy.

http://www.muzeum.sacz.pl

 

Galeria MBWA w Krynicy-Zdroju

Galeria mieści się na parterze Centrum Kultury, przy ul. Piłsudsiego 19. Ciekawe wystawy malarstwa, grafiki, fotografii twórców krynickich, polskich oraz zagranicznych.

http://www.ck.krynica.pl/mbwa

 

Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką

Najdłuższa w Polsce kolej gondolowa, czynna przez cały rok. Na szczycie czekają na Państwa latem tarasy widokowe, trasy spacerowe, plac zabaw dla dzieci, zimą trasy zjazdowe rodzinne – niebieskie i czerwone, czarne oraz dla dzieci tzw. „żółwik”.

http://www.jaworzynakrynicka.pl

 

Krynicki Park Linowy

Krynicki Park Linowy znajduje się na ul. Czarny Potok, po drodze do kolejki gondolowej. Park Linowy składa się z 5 tras: niskiej, średniej, wysokiej, extreme oraz zjazdowej, a także dodatkowej atrakcji - BIG SWING (skok wahadłowy). Bezpieczna adrenalina dla każdego.

http://www.parklinowykrynica.pl

 

Góra Parkowa

Położona w Centrum Krynicy-Zdroju, z licznymi alejkami spacerowymi, altankami, stawami, które zamieszkują łabędzie i dzikie kaczki. Na szczyt Góry Parkowej można dojechać kolejką linową, a tam z tarasów widokowych oglądać panoramę Krynicy. Na szczycie znajdują się też tzw. rajskie ślizgawki a zimą przygotowany specjalnie dla dzieci „stok Kubusiowy”.

http://www.pkl.pl

 

Lodowisko

Całoroczne kryte lodowisko mieści się na ul. Park Sportowy 5. Tutaj można pojeździć na łyżwach, obejrzeć mecz hokejowy oraz short track i curling. W budynku również siłownia, studio fitness a na zewnątrz korty tenisowe.

http://www.mosir.krynica.com.pl

 

Sankostrada

Całoroczny tor saneczkowy „Sankostrada” usytuowany jest tuż za halą lodowiskową na ulicy Park Sportowy. Bezpieczną jazdę saneczkami dzieciom i dorosłym zapewnia system regulacji prędkości.

http://www.sankostrada.krynica-zdroj.eu

 

Mini Golf – PARK

Na ulicy Polnej 2, za Hotelem*** Wysoka, znajduje się PARK MiniGolf. Zestaw 18 stanowisk do gry na świeżym powietrzu zapewni miłą rozrywkę dla całej rodziny.

http://www.minigolf-park.com

 

Muzeum Zabawek „Bajka”

W budynku Nowe Łazienki Mineralne ma swą siedzibę Muzeum Zabawek „Bajka”, które zgromadziło ponad 3 tys. eksponatów wszelkiej formy zabawkarstwa. Ekspozycja przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych.

http://www.muzeum-zabawek.pl

 

Dziecięcy Park Zabaw

Na Deptaku, a właściwie już w Parku Zdrojowym, tuż nad pomnikiem Mickiewicza, znajdują się: park linowy dla dzieci, baseny z kulami, plac zabaw.

 

Stadnina koni w Tyliczu

Ekologiczna Farma LaMa w Tyliczu zaprasza na jazdę konną początkujących i zaawansowanych jeźdźców, dzieci i dorosłych.

http://www.farmaeko.pl

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
ul. Dąbrowskiego 21
33-380 Krynica-Zdrój
Telefon: 18 472 54 00
Fax: 18 472 54 01
Logo Facebook